Müşteri Hizmetleri

0532 422 14 61

HAKKIMIZDA

Kocaeli İzmit'te ERDEM ÇİÇEKÇİLİK çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2005 senesinde kuruldu. İzmit'in Heryerine online çiçek gönderen ve müşterilerini mutlu eden bir firma olduk.

Geçen süre içerisinde daima kendini yenileyen,gelişen ve değişen şartlara ayak uydurup müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bir anlayış içinde olduk. Çiçekçilik sektöründe daima girişimci bir anlayış sergilemekteyiz.

Her zaman taze ve kaliteli çiçekleri sizlere sunmak en önemli misyonumuz oldu.

%100 müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke edindik.

Yenilenen tasarımımızla birlikte hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermeden sizlere hizmet etmeye devem edeceğiz. Çiçeklerimiz her zaman taze. Her zaman doğal. 

Sitemizde gördüğünüz tüm çiçekler kendi dizaynımız olup, çiçekçilik sanatının en önemli ustaları tarafından hazırlanıp, yine kendi servis personelimiz ile teslimat yapılır. Erdem Uluslararası Çiçekçilik titizliği, kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde her zaman yanınızda olmaktan onur duyar. Erdem Uluslararası Çiçekçilik ile tüm dünyaya çiçek gönderebilirsiniz. Şehirlerarası ve Milletlerarası siparişleriniz Erdem Uluslararası Çiçek kalitesi ile istenilen yere ulaştırılır. Kocaeli izmit Nöbetçi Çiçekçi izmit Erdem Çiçekçilik

Web Sitelerimiz
https://erdemcicek.com/
https://izmit-cicekci.com/

İzmit Çiçekçi - İzmit Çiçek Siparişi - Çiçekçi izmit © 2024
Sosyal Medya Sosyal Medya Sosyal Medya Sosyal Medya Sosyal Medya Sosyal Medya